روشهای ارسال سفارش

از آنجایی که یکی از مهمترین رویکردهای فروشگاه اینترنتی دیجی تسکو ایجاد لذت خرید آنلاین برای مشتریان عزیز می باشد لذا روش های ارسال کالا به قرار زیر می باشند:

شهر تهران: روش ارسال برای شهر تهران بصورت پیک موتوری و به عهده مشتری می باشد.

ایام و مناسبت هایی(روز اول فروردین-تاسوعا و عاشورای حسینی-اربعین …) که منجر به تعطیلی مراکز حمل و نقل باشد جهت ارسال سفارش با مشتریان عزیز هماهنگی خواهد شد که در اولین روز کاری ارسال انجام خواهد شد. از آنجایی که ترافیک و حوادث غیر مترقبه قابل پیش بینی نمی باشد لذا مشتریان عزیز شایسته است که در بازه زمانی تعیین شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتریست .

شهرستان ها:روش ارسال در شهرستانها بصورت پست پیشتاز یا تیپاکس می باشد که با احتساب بیمه از سوی شرکت پست یا شرکت تیپاکس تعیین می گردد . سفارش هایی که قرار است در همان روز ارسال شوند باید قبل از ساعت ۱۳ همان روز قطعی شوند تا به نماینده تیپاکس تحویل شوند در غیر اینصورت روز بعد ارسال خواهند شد. شرکت تیپاکس با توجه به فاصله مقصد کالا ظرف مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد کالا را تحویل مشتریان عزیز خواهد داد. شرکت پست با توجه به زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی  و بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری ارسال می کند.

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا:

۱- به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ،حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

۲- در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ،کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست  به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت  دیجی تسکو هیج گونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.

۳-مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر ویا کارت ملی به همراه داشته باشند.

۴-در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از در گاه های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.